+48 638-31-53

Opinie i Referencje

Opinie i referencje Biura rachunkowego Perfekt w Krakowie. Zobacz dlaczego Klienci wybierają biuro rachunkowe Perfekt jako swojego partnera do prowadzenia spraw księgowych i kadrowych.

Wysoka jakość usług

Biuro Rachunkowe Perfekt funkcjonuje na rynku usług księgowych już od 1997 roku. Przez ten okres udało się nam zbudować imponujące portfolio klientów, na które składają się zarówno spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, organizacje non-profit, spółki cywilne oraz osoby prowadzące działalność gospodarczą.

Dzięki nam Klienci mają gwarancję terminowego składania deklaracji podatkowych oraz terminowego dokonywania płatności podatków.

Dbamy o to, by dobre imię firmy było reklamą i zachętą dla nowych Klientów, a sprawdzoną marką dla stałych.

Potwierdzeniem wysokiej jakości świadczonych przez nas usług, są polecenia i opinie zadowolonych Klientów.

Opinie naszych Klientów

Nie da się ukryć, że pracując z biurem rachunkowym, moje życie jako przedsiębiorcy stało się znacznie łatwiejsze. Mogłem skupić się na rozwijaniu mojego biznesu i nie musiałem martwić o tabelki, rubryczki i pozostałe obliczenia. Dzięki wsparciu biura rachunkowego mam pewność, że w kwestii księgowości wszystko jest świetnie, a ja mogę angażować się w pozostałych obszarach mojej działalności. Nie wyobrażam sobie samodzielnie zajmować się księgowością, szczególnie w rozrastającej się firmie.

Ci, którzy zastanawiają się nad tym czy inwestować w pomoc biura rachukowego czy nie, powinni przynajmniej zapoznać się bliżej z tym jak działa takie biuro. Ja też długo się wzbraniałem, bo wydawało mi się, że to wyrzucanie pieniędzy w błoto – przecież mogłem prowadzić księgowość sam, prawda? Całe szczęście przekonałem się na własnej skórze ile czasu, nerwów i stresu można zaoszczędzić dzięki współpracy z biurem rachunkowym. Polecam spróbować wszystkim sceptykom i niedowiarkom.

Współpraca z biurem rachunkowym okazała się strzałem w dziesiątkę dla mnie jako przedsiębiorcy. Pomoc w prowadzeniu księgowości pozwala zaoszczędzić masę czasu, nerwów i stresu. Tym bardziej, że prowadząc własną działalność pracy nie brakuje. Jeśli można zapłacić za spokój, profesjonalizm i perfekcyjne księgi rachunkowe, to ja w to idę!

Perfekt to chyba najlepsze biuro rachunkowe w Krakowie, a Pani Renata jest wspaniała, poradziła sobie z dokumentacją takiego bałaganiarza jak ja, to duży sukces 😉

Adrian, niewielka spółka, usługi marketingowe

Polecam w 100 % Biuro Rachunkowe Perfekt. Duże doświadczenie i wiedza, bardzo dobra znajomość tematów księgowo-podatkowych, a przede wszystkim pomocni i sympatyczni ludzie. Zanim rozpoczęłam współpracę z Perfekt miałam do czynienia z kilkoma innymi biurami, ale takiego poziomu profesjonalizmu i jakości obsługi, a przede wszystkim przyjaznej atmosfery nie doświadczyłam nigdzie indziej. Szczerze polecam.

Jestem klientem Perefect już od 4 lat, kiedy założyłem własną działalność. Pierwsze kilka miesięcy to była udręka w kwestii papierologii i księgowości. Perfekt to profesjonaliści znający się na rzeczy, a przede wszystkim przyjaźni i bardzo pomocni ludzie. Dzięki nim od dawna śpię spokojnie bo wiem, że moje sprawy związane z księgowością są w najlepszych rękach.

Niełatwo znaleźć dobre biuro rachunkowe, któremu można z czystym sumieniem powierzyć całą księgowość firmy. Prawda jest taka, że dzisiaj w internecie wszystko wygląda dobrze i profesjonalnie. W Perfekt pracują fachowcy, którzy cierpliwie tłumaczą i wyjaśniają wszelkie wątpliwości. To nie tylko terminowość i profesjonalizm, ale również cierpliwość i odpowiednie podejście do klienta. Polecam współpracę z Perfekt w stu procentach.

Prowadzenie księgowości firmy to ciężki kawałek chleba, dlatego skorzystanie z usług sprawdzonego biura rachunkowego zdejmuje z barków ogromny ciężar. Czuję wielką ulgę odkąd współpracuję z Perfekt, a to już niemal dwa lata. Z czystym sumieniem polecam dosłownie każdemu!